Matrakçı Nasuh Minyatürü 1000 Parça Yapboz

  30,00 TL
  25 Temmuz Pazartesi Kargo'da

  Ürün Açıklamaları

  Ürün Özellikleri

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  SATIŞ
  Sitemizden aşağıda belirttiğimiz koşullar çerçevesinde yurtiçi ve yurtdışından alışveriş yapıyorsunuz.
  Sitemizden üye olarak veya üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.
  Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.
  Web sitemizden sipariş verdiğinizde mail adresinize bu siparişe dair onayladığınız bilgiler gönderilecektir. Bunların sistemimiz tarafından teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karşılanacak ve size ulaştırılacaktır.
  Siparişin verildiği tarih sistemimizin kredi kartından tahsilatı yaptığı veya banka hesaplarımıza sipariş havalelerinin girdiği tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre yapılır.Havale ile alışveriş yapıyorsanız; dekontunuzu 0212 558 11 27 nolu faksımıza yada e-dekontunuzu istanbulkitapcisi@kultursanat.org aderesimize göndermeniz gerekmektedir.

  İPTAL :
  Siparişinizi tamamen iptal etmek istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. 
  Siparişin tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterinin yaptığı ödeme iade edilecek ve bilgi verilecektir.
  Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır. (Bazen müşteri sadece karşılananları gönderiniz ve kalanı için ödememi iade edin şartıyla sipariş verir veya eksik siparişi başka bir ürün ile değiştirin veya tüm siparişi iptal ediniz diyebilir.)
  Bir hafta (7 Gün) içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

  İADE:
  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları tüketici hakları çerçevesindedir. Satın alınan ürün orijinal halde (tekrar satışa uygun, ürününün satış halindeki şekli ve paketi bozulmamak kaydıyla), şartlara da uygun olarak bir hafta içerisinde tarafımıza herhangi bir neden göstermeksizin iade edilebilir. Bir haftadan sonra ki bu tarz iade talepleri dikkate alınmayacaktır. İadelerde kargo masrafları tamamen müşteriye aittir. Ödemeli kargolar kesinlikle kabul edilmeyecek, teslim alınmayacaktır. İade edilen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecek uygun ise geri ödeme sonucun müşteriye bildiriminden itibaren en geç 1 ay içerisinde yapılacaktır. Geri ödemede firmamızın karşılamış olduğu banka aracılık, kargo gibi masraflar düşülecektir.
  Ürünlerimizde garanti şartlarında aksi belirtilmedikçe ürünün ambalajı açılırsa, jelatini yırtılırsa, garanti etiketi sökülürse kesinlikle garanti dışıdır, iade alınmaz. 
  Kitap ürünlerinde ancak kitaplar da kusur olduğu zaman iade geçerli olacaktır. 
  Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.

  GİZLİLİK :
  Kredi kartı bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır. Şifreli olarak alınmakta ve sipariş tutarı tahsil edildikten sonra silinmektedir.
  Üyelik bilgileri ve diğer gizlilik gerektiren bilgileriniz başka kişi ve kuruluşlara verilmez.
  Üyelik bilgileriniz üzerinde sadece siz işlem yapabilirsiniz.

  KARGO ve TESLİMAT :
  Bazı yazılım ve hizmete dayalı ürünlerimiz sadece elektronik ortamda sunulmaktadır, ayrıca bir sevkiyatı yoktur. Bu tür ürünler belirtilmiştir. Bu ürünler için tarafınıza elektronik veya matbu olarak resmi evrak ulaştırılacaktır. Ürünün kullanımı için gerekli olan şifreler tahsilat yapıldıktan sonra (max. 2 iş günü içerisinde) gönderilecektir.

  Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Tercihe bağlı kargo isteklerinde kargo firmaları ekranda görüntülenecektir. Siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız. Teslimat için isteğe bağlı listelenen kargo firmalarının dışında özellikle istediğiniz bir kargo firması var ise müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

  Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız..

  Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

  Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. 

  Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.  

  Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

  Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz eposta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz..

  Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz eposta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

  Sitemizde stoksuz çalıştığımız ürünler vardır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

  öDEMELER:
  Ödemelerinizi sitemizde belirttiğimiz (kredi kartları, banka havalesi) ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz. 
  Havale ile ödemelerde sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. 
  Havale işlemleri sırasında ilgili kurum tarafından talep edilebilecek "masraf" vb ücretlerin karşılanması tamamen müşteriye aittir.
  ödeme işlemini yaparken Sipariş Numarasını mutlaka belirtiniz.
  Havale ile yaptığınız ödemelerde ödemenizi gösteren banka dekontunu mail adresimize HAVALE DEKONT başlığı ile gönderiniz.

  KREDİ KARTI ÖDEME PROBLEMLERİ:
  Kredi Kartından ödeme yaparken problemler yaşanıyorsa bunların aşağıda belirtilen nedenleri olabilir.
   - Kredi kartı numaranızı ve/veya CVC Güvenlik Numaranızı (Kredi kartınızın arkasındaki son 3 rakam) yanlış girmiş olabilirsiniz. 
   - Kredi Kartınız limit aşımına uğramış olabilir. (Bankanızla görüşünüz.)
   - Kredi Kartınızın kullanım süresi dolmuş olabilir. (Bankanızla görüşünüz.)
   - Kredi kartınız banka tarafından bloke edilmiş olabilir. (Bankanızla görüşünüz.)


  MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ  MADDE 1 - SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

  SATICI ÜNVANI : İSTANBUL KÜLTÜR VE SANAT ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş ADRES : Maltepe Mah. Topkapı Şehir Parkı Osmanlı Evleri 34010 Topkapı-Zeytinburnu-İSTANBUL TELEFON : 0212 467 07 00-0212 558 11 26 WEB : www.hediyemistanbul.com E-POSTA : info@hediyemistanbul.com Bundan sonra SATICI olarak anılacaktır. ALICI ADI SOYADI / ÜNVANI : ...... ADRES : ...... TELEFON : ...... E-POSTA : ......
  Bundan sonra ALICI olarak anılacaktır.


  MADDE 2 - SÖZLEŞMENİN KONUSU  İş bu sözleşmenin konusu, ALICI'nın, SATICI'ya ait www.hediyemistanbul.com web sitesinden elektronik ortamda sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. ALICI, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme sekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve "cayma" hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.


  www.hediyemistanbul.com sitesinde ödeme sayfasında yer alan ön bilgilendirme ve fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.


  MADDE 3– SÖZLEŞME TARİHİ

  SATICI tarafından daha önce imzalanmış bulunan iş bu iki nüsha sözleşme, ALICI tarafından ….. tarihinde imzalanarak kabul edilmiştir.Sözleşmenin bir nüshası ALICININ e-posta adresine mail gönderilecektir.

  MADDE 4 - MAL/HİZMETİN TESLİMİ, SÖZLEŞMENİN İFA YERİ VE TESLİM ŞEKLİ


  Mal/hizmet, ALICI'nın teslimini talep etmiş olduğu ...... adresinde ...... adlı kişi/kuruluşa teslim edilecektir.  MADDE 5 - TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI  Teslimat masrafları ALICI'ya aittir. SATICI, web sitesinde ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse, teslimat masrafı SATICI'ya aittir. Teslimat; stoğun müsait olması ve mal bedelinin SATICI'nın hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. SATICI, mal/hizmeti siparişinden itibaren 30 (otuz) gün içinde teslim eder ve bu süre içinde yazılı bildirimle ek 10 (on) günlük süre uzatım hakkını saklı tutar. Herhangi bir nedenle mal/hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI mal/hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.  MADDE 6 - ALICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ  ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra mal/hizmetin özenle korunması borcu, ALICI'ya aittir. Fatura iade edilmelidir. Mal/hizmetin tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun mal/hizmet bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla mal/hizmeti 3 (üç) gün içinde SATICI'ya göndermekle yükümlüdür. Bu takdirde teslimat giderleri ALICI'ya aittir.  MADDE 7 - SATICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ  SATICI, sözleşme konusu mal/hizmetin sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. Sözleşme konusu mal/hizmet, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz. SATICI, cayma beyanının kendisine ulaşmasından sonra 7 (yedi) gün içinde mal/hizmet bedelini, varsa kıymetli evrakı iade eder. Mal/hizmeti 20 (yirmi) gün içinde iade alır. Haklı gerekçelerle SATICI, sözleşmedeki ifa süresi dolmadan ALICI'ya eşit kalite ve fiyatta tedarik edebilir. SATICI mal/hizmetin ifasının imkânsızlaştığını düşünüyorsa, sözleşmenin ifa süresi dolmadan ALICI'ya bildirir. Ödenen bedel ve varsa belgeler 10 (on) gün içinde iade edilir. Garanti belgesi ile satılan mal/hizmetlerden olan veya olmayan mal/hizmetlerden arızalı veya bozuk olan mal/hizmetler, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için SATICI'ya gönderilebilir, bu takdirde teslimat giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.  MADDE 8 - SÖZLEŞMEYE KONU MAL/HİZMETİN ÖZELLİKLERİ  Mal/hizmetin Cinsi ve Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi ve Tüm Vergiler Dâhil Satış Bedeli www.hediyemistanbul.com adlı web sitesindeki mal/hizmet tanıtım sayfasında yer alan bilgilerde ve iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası sayılan faturada belirtildiği gibidir.  {_Kod_Açıklama_Miktar_Birim Fiyat_ Tutar}  MADDE 9 - MAL/HİZMETİN PEŞİN FİYATI  Mal/hizmetin peşin fiyatı sipariş sonu mail atılan örnek fatura ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcuttur.  MADDE 10 - VADELİ FİYAT  Mal/hizmetin satış fiyatına yapılan vadeye göre fiyatı sipariş sonu mail atılan örnek fatura ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcuttur.  MADDE 11 - PEŞİNAT TUTARI  Mal/hizmetin peşinat tutarı sipariş sonu mail atılan örnek fatura ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcuttur.  MADDE 12 - ÖDEME PLANI  ALICI'nın, kredi kartı ile ve taksitle alışveriş yapması durumunda siteden seçmiş olduğu taksit biçimi geçerlidir. Taksitlendirme işlemlerinde, ALICI ile kart sahibi banka arasında imzalanmış bulunan sözleşmenin ilgili hükümleri geçerlidir. Kredi kartı ödeme tarihi banka ile ALICI arasındaki sözleşme hükümlerince belirlenir. ALICI, ayrıca bankanın gönderdiği hesap özetinden taksit sayısını ve ödemelerini takip edebilir.  MADDE 13 - CAYMA HAKKI  ALICI, sözleşme konusu mal/hizmetin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içinde cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde SATICI'ya faks, e-posta (www.hediyemistanbul.com) veya 0212 558 11 26 nolu telefon ile bildirimde bulunulması ve mal/hizmetin 14. madde hükümleri çerçevesinde ve iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası olan ve www.hediyemistanbul.com web sitesinde yayınlanmış olan önbilgiler gereğince, ambalaj ve içeriğinin denenirken hasar görmemiş olası şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen mal/hizmete ilişkin fatura aslının iadesi zorunludur. Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden 10 (on) gün içinde mal/hizmet bedeli ALICI'ya iade edilir ve 20 (yirmi) günlük süre içinde mal/hizmet iade alınır. Fatura aslı gönderilmezse, ALICI'ya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen mal/hizmetin teslimat bedeli SATICI tarafından karşılanır.  MADDE 14 - CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK MAL/HİZMETLER  Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, hızla bozulan ve son kullanma tarihi geçen mal/hizmetler, tek kullanımlık mal/hizmetler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların da, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.  MADDE 15 - TEMERRÜD HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI  ALICI, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerinde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI'dan talep edebilir ve her koşulda ALICI'nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI'nın oluşan zarar ve ziyanını ödemeyi kabul eder.  MADDE 16 - YETKİLİ MAHKEME  İş bu sözleşmeden kaynaklanabilecek ihtilaflarda, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri, bu değerin üzerindeki ihtilaflarda Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Tüketici Mahkemesi bulunamayan yerlerde Asliye Hukuk Mahkemeleri yetkilidir.  SATICI : İSTANBUL KÜLTÜR VE SANAT ÜRÜNLERİ TİC.A.Ş  ALICI : ......  TARİH : ......

  Picture of 40 Yıl Hatırı Var Saray Fincanı( Osmanlı Türkçesi )

  40 Yıl Hatırı Var Saray Fincanı( Osmanlı Türkçesi )

  59,00TL
  Picture of Turna Kuşu Ve Gelincik Magnet

  Turna Kuşu Ve Gelincik Magnet

  7,50TL
  Picture of Turna Kuşu Ve Gelincik Anahtarlık

  Turna Kuşu Ve Gelincik Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Ahşap Magnet Fatih Sultan Mehmed (Fausto Zonaro)

  Ahşap Magnet Fatih Sultan Mehmed (Fausto Zonaro)

  4,00TL
  Picture of Ahşap Magnet Hilmi Şahenk Eski İstanbul Galata Köprüsü

  Ahşap Magnet Hilmi Şahenk Eski İstanbul Galata Köprüsü

  4,00TL
  Picture of Ahşap Magnet Hilmi Şahenk Rumeli Hisarı

  Ahşap Magnet Hilmi Şahenk Rumeli Hisarı

  4,00TL
  Picture of Ahşap Magnet Hilmi Şahenk Eski İstanbul Kız Kulesi

  Ahşap Magnet Hilmi Şahenk Eski İstanbul Kız Kulesi

  4,00TL
  Picture of Ahşap Magnet Levni İpek Dokuma Alayı Minyatür

  Ahşap Magnet Levni İpek Dokuma Alayı Minyatür

  4,00TL
  Picture of Ahşap Magnet Fatih Sultan Mehmed Nakkaş Sinan Bey

  Ahşap Magnet Fatih Sultan Mehmed Nakkaş Sinan Bey

  4,00TL
  Picture of Ahşap Magnet II Abdülhamid Han

  Ahşap Magnet II Abdülhamid Han

  4,00TL
  Picture of Ahşap Magnet Kanuni Sultan Süleyman

  Ahşap Magnet Kanuni Sultan Süleyman

  4,00TL
  Picture of 40 Yıl Hatırı Var Fincanı (Türkçe)

  40 Yıl Hatırı Var Fincanı (Türkçe)

  40,00TL
  Picture of Altınçağ 5 Li Masaüstü Set

  Altınçağ 5 Li Masaüstü Set

  84,00TL
  Picture of Üsküdar Semt Magnet

  Üsküdar Semt Magnet

  7,50TL
  Picture of Üsküdar Semt Anahtarlık

  Üsküdar Semt Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Ortaköy Semt Anahtarlık

  Ortaköy Semt Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Sultanahmet Semt Magnet

  Sultanahmet Semt Magnet

  7,50TL
  Picture of Sultanahmet Semt Anahtarlık

  Sultanahmet Semt Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Adalar Semt Magnet

  Adalar Semt Magnet

  7,50TL
  Picture of Adalar Semt Anahtarlık

  Adalar Semt Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Osmangazi Heykeli

  Osmangazi Heykeli

  79,00TL
  Picture of İki Yaka Aşk İstanbul Kahve Fincanı

  İki Yaka Aşk İstanbul Kahve Fincanı

  150,00TL
  Picture of Taksim Semt Magnet

  Taksim Semt Magnet

  7,50TL
  Picture of Taksim Semti Anahtarlık

  Taksim Semti Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Şehir Hatları Vapuru Anahtarlık

  Şehir Hatları Vapuru Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of 3’lü Magnet Çerceve Seti Matrakçı Minyatür

  3’lü Magnet Çerceve Seti Matrakçı Minyatür

  15,00TL
  Picture of 3’lü Magnet Çerceve Seti Altınçağ

  3’lü Magnet Çerceve Seti Altınçağ

  15,00TL
  Picture of 3’lü Magnet Çerceve Seti Selçuklu

  3’lü Magnet Çerceve Seti Selçuklu

  15,00TL
  Picture of 3 Parça Oksitli Salkım Şahi Topu Anahtarlık

  3 Parça Oksitli Salkım Şahi Topu Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Ulu Çınar Ve Fetih 3d Magnet

  Ulu Çınar Ve Fetih 3d Magnet

  1,50TL
  Picture of Kutlu Askerler 3d Magnet

  Kutlu Askerler 3d Magnet

  1,50TL
  Picture of Şahi Topu 3d Magnet

  Şahi Topu 3d Magnet

  1,50TL
  Picture of Fethin Ateşi 3d Magnet

  Fethin Ateşi 3d Magnet

  1,50TL
  Picture of Hücum Anı 3d Magnet

  Hücum Anı 3d Magnet

  1,50TL
  Picture of Fethin Kahramanları 3d Magnet

  Fethin Kahramanları 3d Magnet

  1,50TL
  Picture of Elif Figürlü Dekoratif Ürün

  Elif Figürlü Dekoratif Ürün

  240,00TL
  Picture of 1453 İstanbul'un Fethi Stratejik Kutu Oyunu

  1453 İstanbul'un Fethi Stratejik Kutu Oyunu

  70,00TL
  Picture of Fatih Sultan Mehmed Bronz Efektli Heykelciği

  Fatih Sultan Mehmed Bronz Efektli Heykelciği

  69,00TL
  Picture of Küçük Şahi Topu (15 cm)

  Küçük Şahi Topu (15 cm)

  130,00TL
  Picture of Rotam İstanbul Yaz Sil Tahtası

  Rotam İstanbul Yaz Sil Tahtası

  3,00TL
  Picture of Love İstanbul Yaz Sil Tahtası

  Love İstanbul Yaz Sil Tahtası

  3,00TL
  Picture of Katibim Yaz Sil Tahtası

  Katibim Yaz Sil Tahtası

  3,00TL
  Picture of İstanbul Kedisi Yaz Sil Tahtası

  İstanbul Kedisi Yaz Sil Tahtası

  3,00TL
  Picture of Rotam İstanbul Tek Sıra Magnet

  Rotam İstanbul Tek Sıra Magnet

  7,50TL
  Picture of Mineli Metal Magnet Ayasofya

  Mineli Metal Magnet Ayasofya

  7,50TL
  Picture of Rotam İstanbul Figürlü Kalem Ve Ataç Seti

  Rotam İstanbul Figürlü Kalem Ve Ataç Seti

  4,00TL
  Picture of Üsküdara Giderken Figürlü Kalem Ve Ataç Seti

  Üsküdara Giderken Figürlü Kalem Ve Ataç Seti

  4,00TL
  Picture of İstanbul Martısı Figürlü Kalem Ve Ataç Seti

  İstanbul Martısı Figürlü Kalem Ve Ataç Seti

  4,00TL
  Picture of İstanbul Kedisi Figürlü Kalem Ve Ataç Set

  İstanbul Kedisi Figürlü Kalem Ve Ataç Set

  4,00TL
  Picture of Altınçağ 3'lü Masaüstü Düzenleyici Set

  Altınçağ 3'lü Masaüstü Düzenleyici Set

  49,00TL
  Picture of Şehir Hatları Gemi Maketi 23 Cm

  Şehir Hatları Gemi Maketi 23 Cm

  75,00TL
  Picture of Hediyemİstanbul Tek Sıra Anahtarlık

  Hediyemİstanbul Tek Sıra Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Tek Parça Mineli Fetih 1453 Anahtarlık

  Tek Parça Mineli Fetih 1453 Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Tek Parça Mineli Atlı Fatih Anahtarlık

  Tek Parça Mineli Atlı Fatih Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Galata Kulesi Anahtarlık

  Galata Kulesi Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Mineli Metal Magnet Kız Kulesi

  Mineli Metal Magnet Kız Kulesi

  7,50TL
  Picture of Mineli Metal Magnet Galata Kulesi

  Mineli Metal Magnet Galata Kulesi

  7,50TL
  Picture of Mineli Metal Magnet Fetih 1453

  Mineli Metal Magnet Fetih 1453

  7,50TL
  Picture of Mineli Metal Magnet Çay Ve Simit

  Mineli Metal Magnet Çay Ve Simit

  7,50TL
  Picture of Tek Parça Oksitli Fetih 1453 Anahtarlık

  Tek Parça Oksitli Fetih 1453 Anahtarlık

  6,50TL
  Picture of Tasarım Salkım Anahtarlık Fetih 1453 Oksitli

  Tasarım Salkım Anahtarlık Fetih 1453 Oksitli

  9,50TL
  Picture of Tasarım Salkım Anahtarlık Fetih 1453 Renkli

  Tasarım Salkım Anahtarlık Fetih 1453 Renkli

  9,50TL
  Picture of Çay Simit Anahtarlık

  Çay Simit Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Ayasofya Anahtarlık

  Ayasofya Anahtarlık

  9,50TL
  Picture of Kız Kulesi Anahtarlık

  Kız Kulesi Anahtarlık

  9,50TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Matrakçı Nasuh Minyatürü 1000 Parça Yapboz

  30,00TL