"Duvar Saati" kategorisinde toplam 3 ürün bulunmaktadır

İstanbul Muhafızları Sarkaçlı Saat

‘İstanbul Muhafızları’ Çizgi Filminin karakterlerinden Mehmet Zeynep, Elif ve Ali’nin olduğu sarkaçlı saati Hediyem İstanbul markasının tescilli ve özel tasarım ürünüdür.

%15
45,00 TL 38,25 TL Kazanç 6,75 TL
23 Eylül Cumartesi Kargo'da

İstanbul Martısı 3 Lü Poster Saat

“İstanbul Martısı” deseni, 2013 Hediyem İstanbul Desen Tasarım Yarışması’nın ödüllü tasarımlarından birisidir. Desen, İstanbul’un önemli sembollerinden biri olan martı ile şehrin silüetini oluşturan mimari yapıların bütünlüğünü yansıtmaktadır. “İstanbul Martısı” desenli bu ürün, Hediyem İstanbul markasının tescilli ve özel tasarım ürünüdür. Ürün 3 parçadan oluşmaktadır. Her bir parça ayrı kullanılabilmekte ve aynı desen baskılı karton çantası ile satılmaktadır. “Istanbul’s Seagull” pattern is one of the award-winning pattern design of Hediyem İstanbul Pattern Design Competition 2013. The pattern demonstrates the integrity of the city’s silhouette with the Seagull, which is one of the important symbols of the city. This “İstanbul’s Seagull” patterned product is originally produced by “Hediyem İstanbul”

%15
49,00 TL 41,65 TL Kazanç 7,35 TL
23 Eylül Cumartesi Kargo'da

Rotam İstanbul 3 Lü Poster Saat

“Rotam İstanbul” desenli bu ürün, İBB Şehir Hatları “Şehir Hatıraları” markası adına “Hediyem İstanbul” tarafından üretilmiş tescilli ve özel tasarım bir üründür. Desen, pusulanın İstanbul'u gösterdiğini ve rotanızı İstanbul'a çevirmeniz gerektiğini anlatmaktadır. Ürün 3 parçadan oluşmaktadır. Her bir parça ayrı kullanılabilmekte ve aynı desen baskılı karton çantası ile satılmaktadır. Tasarımcı: Feyza ERYÜKSEL “My Route İstanbul” patterned product is originally produced by “Hediyem İstanbul” for “Şehir Hatıraları” souvenir brand owned by İstanbul Metropolitan Municipality Şehir Hatları. Tasarımcı: Feyza ERYÜKSEL

%15
49,00 TL 41,65 TL Kazanç 7,35 TL
23 Eylül Cumartesi Kargo'da