Blog Arşiv
RSS

Blog

Hediyem İstanbul Türkiye Tasarım Haftasında

İBB Kültür A.Ş Hediyem İstanbul Türkiye Tasarım Haftası’nda yerini aldı. Hediyem İstanbul, İstanbul’un kokuları konsepti ile tasarladığı “İstanbul Kolonya” ve geleneksel ahşap oyuncak kültürümüzden esinlenerek tasarladığı “Topaç İstanbul”koleksiyon ürünleri ile katılım gerçekleştiriyor.

TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) ve Ekonomi Bakanlığı 8-12 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında ‘Türkiye Tasarım Haftası 2017’ etkinliğinin ikincisini düzenliyor.

Türkiye Tasarım Haftası, tasarımın her alanını kapsayan geniş bir yelpazede gerçekleştiriliyor. İçerisinde; endüstriyel tasarımdan, görsel iletişim tasarımına, modadan tasarımın bir pratik olarak ele alınmasına kadar birçok disiplini

Hediyem İstanbul ve Şehir Temalı Hediyelikler

HEDİYEM İSTANBUL VE ŞEHİR TEMALI HEDİYELİKLER

Özgün tasarıma sahip, kaliteli ve şehrin kültürünü, değerlerini, tarihini, şehre dair deneyimleri yansıtan şehir temalı hediyelik eşya tasarımları ve turistik hediyelik ürünler, hem turistlerin hem yerel halkının şehir ile aidiyet bağı kurmasını ve şehrin daha etkin ve kalıcı tanıtımın yapılmasını sağlaması açısından Kültür Endüstrisi alanında önemli rol oynamaktadır.

İstanbul’un kültür ve turizm alanındaki yenilikçi faaliyetlerin öncü kurumu olan İBB Kültür A.Ş, İstanbul temalı hediyelik ürünlerin tasarımını, üretimini ve bu ürünlerin paz