"Yeni Ürünler" kategorisinde toplam 11 ürün bulunmaktadır

İstanbul Kolonyası Lale

Emirgan’da, rengarenk lalelerin muhteşem güzelliği ve enfes kokuları eşliğinde mest eden bir şenlik havası… Ylang ylang, yeşil bitkiler, anason ve leziz meyveleri; müge, karanfil, menekşe ile kucaklanan ferah laleler ile taçlandıran koku kapılarını ışıltılı ve büyüleyen bir atmosfere açıyor. Zengin pudramsı notlar ve  benzersiz misk ile gezinti  devam ediyor.

%15
20,00 TL 17,00 TL Kazanç 3 TL
29 Nisan Cumartesi Kargoda

İstanbul Kolonyası Mimoza

Güneş renginde sapsarı, parlak çiçekleri, tatlı ve hafif  kokusuyla Büyükada’dan mimoza esinti… Kokunun anahtar notu mimoza çiçekleri, aldehitler, romantik gül ve taze leylaklar ile çevrelenirken baş döndüren, çekici kokusu ile eşsiz güzelliğini ortaya koyuyor. Zarif misk bu hoş kokunun sıcak çekiciliğini artırıyor.

%15
20,00 TL 17,00 TL Kazanç 3 TL
29 Nisan Cumartesi Kargoda

İstanbul Kolonyası Boğaz Esintisi

İstanbul’un nefesi, yeşil ile mavinin büyüleyici buluşması…Üsküdar sahili boyunca yüzlere vuran, Boğaz’ın muhteşem esintisi… Kuş üzümünün zengin meyvemsi kokusunu, yeşil bitkiler ve limonun tazeliği ile sarmalayan kokunun özünde marin-ozon notları, narin çiçekler ve taze baharatsı dokunuşlar ile buluşuyor, ferahlatan mavi bir yolculuğa davet ediyor. Sandal ağacı, amber ve misk in yumuşak sıcaklığıyla devam ediyor.

%15
20,00 TL 17,00 TL Kazanç 3 TL
29 Nisan Cumartesi Kargoda

İstanbul Kolonyası İncir

İstanbul’un asırlık incir ağaçları altında huzur ve neşe veren bir dinlence… Portakal ve elmanın canlandıran enerjisi ile açılan koku, kalbinde yeşil bitki notlarının, incir yaprağı, hindistan cevizi, ferah leylak ve büyüleyici gül ile mükemmel harmanını barındırıyor. Dipte odunsu notlar, tonka fasülyesi ve misk kokuya sıcaklık katarken kalıcılığını da sağlıyor.

%15
20,00 TL 17,00 TL Kazanç 3 TL
29 Nisan Cumartesi Kargoda

İstanbul Kolonyası Ihlamur

Ihlamur ağaçları boyunca mis kokular eşliğinde tarihe uzanan bir İstanbul hikayesi… Tazelik veren limon, portakal ve yeşil bitkiler ile ilk vuruşu yapan koku, kalbinde en doğal haliyle güzel kokular yayan eşsiz ıhlamur çiçeklerini, yasemin, gül ve sıklamen buketi ile buluşturarak zengin bir çiçek harmanı sunuyor. Dipte odunsu ve tatlı notların  eşsiz misk ile harmanı kokuya güç katıyor.

%15
20,00 TL 17,00 TL Kazanç 3 TL
29 Nisan Cumartesi Kargoda

Rotam İstanbul Filli Kalemlik

Rotam İstanbul desenli bu ürün, İBB Şehir Hatları Şehir Hatıraları markası adına Hediyem İstanbul tarafından üretilmiş, tescilli ve özel tasarım bir üründür.  Rotam İstanbul deseni filli kalemliğe  uygulanmıştır. Desen Feyza ERYÜKSEL'e aittir. 

%15
15,00 TL 12,75 TL Kazanç 2,25 TL
29 Nisan Cumartesi Kargoda