Katibim Metal Kalem Kutu

Katibim desenli bu ürün, Hediyem İstanbul Markasının tescilli ve özel tasarım bir ürünüdür. Desen, Feyza Eryüksel tarafından tasarlanmıştır.

%15
8,00 TL 6,80 TL Kazanç 1,2 TL
27 Mart Pazartesi Kargoda

Kare Kare İstanbul Metal Kalem Kutu

'' Kare Kare İstanbul '' deseni, 2013 Hediyem İstanbul Desen Tasarım Yarışması'nın ödüllü tasarımlarından biridir.''Kare Kare İstanbul'' desenli bu ürün,Hediyem İstanbul markasının tescilli ve özel tasarım ürünüdür.

%25
8,00 TL 6,00 TL Kazanç 2 TL
27 Mart Pazartesi Kargoda

İstanbul Martısı Metal Kalem Kutu

İstanbul Martısı desenli bu ürün, Hediyem İstanbul Desen Tasarım Yarışması'nın ödüllü tasarımlarından birisidir. Desen, İstanbul'un önemli sembollerinden biri olan martı ile şehrin siluetini oluşturan mimari yapıların bütünlüğünü yansıtmaktadır. İstanbul Martısı desenli bu ürün, Hediyem İstanbul Markasının tescilli ve özel tasarım bir ürünüdür. Desen Macide Damla Esen tarafından tasarlanmıştır.

%15
8,00 TL 6,80 TL Kazanç 1,2 TL
27 Mart Pazartesi Kargoda

İstanbul Kedisi Metal Kalem Kutu

“İstanbul Kedisi” deseni, 2013 Hediyem İstanbul Desen Tasarım Yarışması’nın ödüllü tasarımlarından birisidir. Desen, bir kedinin rüyasıyla İstanbul’un tarihten günümüze kadar uzanan serüvenini anlatmaktadır. “İstanbul Kedisi” desenli bu ürün, Hediyem İstanbul markasının tescilli ve özel tasarım ürünüdür. “Istanbul’s Cat” pattern is one of the award-winning pattern design of Hediyem İstanbul Pattern Design Competition 2013. The pattern demonstrates that when a cat dreams about İstanbul. This “Istanbul’s Cat” patterned product is originally produced by “Hediyem İstanbul”.

%15
8,00 TL 6,80 TL Kazanç 1,2 TL
27 Mart Pazartesi Kargoda

Denge İstanbul Metal Kalem Kutu

“Denge İstanbul” deseni, 2013 Hediyem İstanbul Desen Tasarım Yarışması’nın ödüllü tasarımlarından birisidir. Desen, İstanbul’un tarihi eserlerinde bulunan mimari dengeyi anlatmaktadır. “Denge Istanbul” desenli bu ürün, Hediyem İstanbul markasının tescilli ve özel tasarım ürünüdür. 

%25
8,00 TL 6,00 TL Kazanç 2 TL
27 Mart Pazartesi Kargoda