"Anahtarlık" kategorisinde toplam 16 ürün bulunmaktadır

Taksim Semt Magnet

İstanbul'un simgelerinden olan Taksim, Hediyem İstanbul markası tarafından Taksim Semt Magneti olarak özel ve tasarım ürünü olarak üretilmişitir.  

%15
7,50 TL 6,38 TL Kazanç 1,12 TL
27 Haziran Salı Kargoda

Taksim Semti Anahtarlık

İstanbul'un simgelerinden olan Taksim, Hediyem İstanbul markası tarafından Taksim Semti Anahtarlığı olarak özel ve tasarım ürünü olarak üretilmişitir.  

%15
9,50 TL 8,08 TL Kazanç 1,42 TL
27 Haziran Salı Kargoda

Şehir Hatları Vapuru Anahtarlık

İstanbul'un boğazının sembollerinden olan Şehir Hatları vapurunun Anahtarlığı Hediyem İstanbul markasının tescilli ve özel tasarım ürünüdür.

9,50 TL 9,50 TL Kazanç: 0 TL
27 Haziran Salı Kargoda

3 Parça Oksitli Salkım Şahi Topu Anahtarlık

Bu ürün Hediyem İstanbul markasının tescilli ve özel tasarım ürünüdür. Üründe ''Fetih ve Fatih'' teması işlenmiştir. 

9,50 TL 9,50 TL Kazanç: 0 TL
27 Haziran Salı Kargoda

Rotam İstanbul Tek Sıra Anahtarlık

Rotam İstanbul desenli bu ürün, İBB Şehir Hatları Şehir Hatıraları markası adına Hediyem İstanbul tarafından üretilmiş, tescilli ve özel tasarım bir üründür. Desen, pusulanızın İstanbul'u gösterdiğini ve dümeninizi İstanbul'a çevirmeniz gerektiğini anlatmaktadır. Desen Feyza Eryüksel tarafından tasarlanmıştır.

%15
9,50 TL 8,08 TL Kazanç 1,42 TL
27 Haziran Salı Kargoda

Hediyem İstanbul Salkım Anahtarlık

Bu anahtarlık, İBB Şehir Hatları “Şehir Hatıraları” markası adına “Hediyem İstanbul” tarafından üretilmiş tescilli ve özel tasarım bir üründür. Anahtarlıktaki her parça, İstanbul'un vapur sefasını hatıra olarak yanınızda götürmek için tasarlanmıştır. Şehir Hatları vapuruna binersin, Kız Kulesi seni karşılar, boğaza karşı çayını yudumlarken, simitini martılarla paylaşırsın. This keychain is originally produced by “Hediyem İstanbul” for “Şehir Hatıraları” souvenir brand owned by İstanbul Metropolitan Municipality Şehir Hatları.

%15
12,00 TL 10,20 TL Kazanç 1,8 TL
27 Haziran Salı Kargoda